OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Weight
eo: Pezo

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Required field
eo: Postulata kampo

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
eo: Mankas terinoj. <a href="@link">Aldonu terminon</a>.
