OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Weight
eu: Pisua

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia

en: Maximum number of values users can enter for this field.
eu: Gehienezko kopuruaren balio erabiltzaileak sartu ahal ditu eremu honetan

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: Administer vocabularies and terms
eu: Hiztegi eta terminoak kudeatu
