OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Administer vocabularies and terms
fil: Pangasiwaaan ang mga talasalitaan at mga termino
