OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Enable
lt: Įjungti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Weight
lt: Svoris

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
lt: Formos elemento tipas kurį norite naudoti kai narys kuria šį laukelį turinio tipui %type.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
lt: Terminų nėra. <a href="@link">Pridėkite</a>.

en: Administer vocabularies and terms
lt: Administruoti žodynus ir terminus
