OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
