OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Weight
mr: मुल्य

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Required field
mr: आवश्यक फील्ड
