OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Weight
ne: वजन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
