OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Weight
nn: Vekt

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Unlimited
nn: Uavgrensa
