OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Enable
fa: فعال

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Weight
fa: وزن

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: Field name
fa: نام میدان

en: Widget type
fa: نوع

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Required field
fa: میدان لازم

en: Administer vocabularies and terms
fa: مدیریت لغتنامه و کلمه‌ها
