OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Field name
sl: Ime polja

en: Unlimited
sl: Neomejeno
