OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
