OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Weight
bg: Тегло

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Unlimited
bg: Без ограничения
