OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།
