OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Enable
he: הפעלה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Weight
he: משקל

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Field name
he: שם שדה

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
he: תצורת השדה שתוצג למשתמש כאשר הוא מזין תוכן לשדה זה בסוג התוכן %type

en: Required field
he: שדה נדרש

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
he: אין סיווגים זמינים. <a href="@link">הוספת סיווג</a>.

en: Administer vocabularies and terms
he: ניהול מילונים ומונחים
