OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: Unlimited
is: Ótakmarkað
