OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enable
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Weight
kk: Салмағы

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.

en: Administer vocabularies and terms
kk: Әкімшінің сөздіктер мен терминдер
