OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: Maximum number of values users can enter for this field.
km: ចំនួន​តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​អ្នក​ប្រើ​អាច​បញ្ចូល​សម្រាប់​វាល​នេះ​បាន​ ។

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
km: ប្រភេទ​នៃ​ធាតុ​សំណុំ​បែប​បទ​ដែល​អ្នក​ចង់​បង្ហាញ​ដល់​អ្នក​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បង្កើត​វាល​នេះ​នៅ​ក្នុង​ប្រភេទ​ %type ​។

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ប្រើ​បាន​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​ពាក្យ​</a>។

en: Administer vocabularies and terms
km: គ្រប់​គ្រង​វាក្យសព្ទ និង​ពាក្យ
