OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Enable
sk: Povoliť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Maximum number of values users can enter for this field.
sk: Maximálny počet hodnôt, ktoré môžu používatelia zadať pre toto pole.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
sk: Typ formulárového prvku, ktorý chcete používateľovi ukázať pri vytvorení tohto poľa v type %type.

en: Required field
sk: Požadované pole

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne slovníky. <a href="@link">Pridať slovník</a>.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
sk: Žiadne dostupné termíny. <a href="@link">Pridať termín</a>.

en: Administer vocabularies and terms
sk: Spravovať slovníky a termíny
