OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Weight
sq: Pesha

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Administer vocabularies and terms
sq: Administro fjalorët dhe termet
