OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Weight
te: భారం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Required field
te: తప్పనిసరి ఖాళీ
