OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Required field
ur: مطلوبہ فیلڈ
