OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Vocabulary name
am: የመዝገበ ቃላት ስም

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Required field
am: የግዴታ መስክ
