OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Weight
ka: წონა

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Number of values
ka: მნიშვნელობების რაოდენობა
