OG Vocabulary (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Administer vocabularies and terms
th: จัดการ vocabularies และเงื่อนไข
