OG Workflow (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Save
de: Speichern

en: (creation)
de: (Erstellung)

en: Edit workflow
de: Arbeitsablauf bearbeiten

en: There are no states defined for this workflow.
de: Dieser Arbeitsablauf hat keine Status.
