OG Workflow (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Save
ja: 保存

en: (creation)
ja: (作成)

en: Edit workflow
ja: ワークフローの編集

en: There are no states defined for this workflow.
ja: このワークフローには状態が定義されていません。
