OG Workflow (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Save
uk: Зберегти

en: (creation)
uk: (створення)

en: Edit workflow
uk: Змінити документообіг

en: There are no states defined for this workflow.
uk: Для цього документообігу стани не визначені.
