OG Workflow (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན
