OG Workflow (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Submit
da: Indsend

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Save
da: Gem

en: author
da: forfatter

en: There are no states defined for this workflow.
da: Ingen tilstande er defineret for denne arbejdsgang.

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Transitions
da: Overgange
