OG Workflow (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Submit
fr: Soumettre

en: Save
fr: Enregistrer

en: author
fr: auteur

en: There are no states defined for this workflow.
fr: Il n'y a aucun état défini pour ce processus.

en: Node Access
fr: Accès au nœud

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.
