OG Workflow (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Submit
hu: Beküldés

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Save
hu: Mentés

en: author
hu: szerző

en: There are no states defined for this workflow.
hu: Ehhez a munkafolyamathoz nincsenek állapotok rendelve.

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Transitions
hu: Átmenetek
