OG Workflow (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Submit
lt: Siųsti

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Save
lt: Saugoti

en: author
lt: autorius

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
