OG Workflow (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Save
lv: Saglabāt

en: author
lv: autors
