OG Workflow (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Submit
nl: Indienen

en: Save
nl: Opslaan

en: author
nl: auteur

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Transitions
nl: Overgangen
