OG Workflow (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Submit
pt: Enviar

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Save
pt: Salvar

en: author
pt: autor

en: There are no states defined for this workflow.
pt: Não há estados definidos para este workflow.

en: Transitions
pt: Transições

en: From / To
pt: De / Para
