OG Workflow (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Submit
pt: Enviar

en: Save
pt: Guardar

en: author
pt: autor

en: Transitions
pt: Transições
