OG Workflow (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Submit
ru: Отправить

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Save
ru: Сохранить

en: author
ru: автор

en: There are no states defined for this workflow.
ru: Для этого документооборота состояния не определены.

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Transitions
ru: Переходы
