OG Workflow (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Submit
tr: Gönder

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Save
tr: Kaydet

en: author
tr: yazar

en: Node Access
tr: Düğüm Erişimi

en: Transitions
tr: Geçişler
