OG Workflow (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Submit
ar: إضافة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Save
ar: حفظ

en: author
ar: مؤلف
