OG Workflow (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Submit
es: Enviar

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Save
es: Guardar

en: author
es: autor

en: There are no states defined for this workflow.
es: No hay estados definidos para este flujo de trabajo.

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: Transitions
es: Transiciones
