OG Workflow (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Submit
gl: Enviar

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Save
gl: Gardar

en: author
gl: autor

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
