OG Workflow (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Submit
hi: जमा करें

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: author
hi: लेखक

en: Transitions
hi: बदलाव
