OG Workflow (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Submit
hr: Pošalji

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Save
hr: Spremi

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
