OG Workflow (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Submit
oc: Sometre

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Save
oc: Enregistrar

en: author
oc: autor
