OG Workflow (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Submit
sv: Skicka

en: Save
sv: Spara

en: author
sv: författare

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Transitions
sv: Övergångar
