OG Workflow (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Submit
uk: Надіслати

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Save
uk: Зберегти

en: author
uk: автор

en: There are no states defined for this workflow.
uk: Для цього документообігу стани не визначені.

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Transitions
uk: Переміщення
