Ogone (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Continue
ru: Продолжить

en: Payment
ru: Оплата

en: Server
ru: Сервер

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
ru: Вы будете перенаправлены на платёжный сервер за пределами сайта для авторизации оплаты.

en: Go to payment server
ru: Перейти на платёжный сервер
