Ogone (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Continue
uk: Продовжити

en: Payment
uk: Оплата

en: Server
uk: Сервер

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
uk: Ви будете переспрямовані на платіжний сервер поза сайтом для авторизації платежу.

en: Go to payment server
uk: Перейти на платіжний сервер
