Ogone (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Payment
pl: Płatność

en: Server
pl: Serwer

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
pl: Zostaniesz przekierowany poza stronę na serwer płatności aby płatność została autoryzowana.

en: Go to payment server
pl: Przejdź na serwer płatności
