OM Base Theme (7.x-1.11) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: You are here
ta: நீங்கள் இங்கே

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
